Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Astrologické okénko pro období od 1. do 31.7. 2011

  Mundánní konstelace

  Červenec 2011 je z astrologického hlediska ideální pro nákup či prodej nemovitostí. Jupiter pohybující se po celý měsíc znamením Býka a Venuše ve znamení Raka ( od 4. do 28. července ) by měli přispět oživení trhu s nemovitostmi, s kvalitními uměleckými díly a se starožitnostmi . Významné pozice planet ve znamení Raka naznačuje, že naznačuje, že by finanční poradci mohli uspět u investorů při vyřizování hypoték a pojištění rodinného majetku.

  Mezi 4. a 11. červencem vytváří mundánní konstelace ideální astrologické klima pro investice do nemovitostí a pro vyřizování hypoték, úvěrů a půjček. Příznivé konstelace pro důležitá jednání a pro rozhodování o investicích nastávají také 26. a 27. července. Naopak zvýšené riziko setkání se s podvodníky a chybného úsudku nastává 1. až 3. července, 12., 13., 28. a 29. července. V těchto dnech může svět očekávat neblahé společenské i přírodní děje ( řádění živlů, teroristické činy a havárie hromadných dopravních prostředků ).

  Konstelace specifické pro Českou republiku

  Z astrologického hlediska lze rozdělit červenec 2011 na dvě poloviny. V té první – mezi 1. a zhruba 17. červencem konstelace působící na naši republiku přejí oživení obchodů a dá se předpokládat, že naše měna bude posilovat.

  Od 18. července se přiženou „astrologická mračna“ a klima jak ekonomické tak přírodní pro naši republiku může přinést prudší zvraty, pravděpodobně se rozkolísají obchody i kurz koruny. Přispět k tomu mohou děje v zahraničí a politicko-ekonomická situace v Evropské unii. Obzvláště nepříznivá situace bude mezi 18. a 20. červencem ( tranzitující Mars v opozici na Marse republiky, tranzitující Merkur v opozici na Urana republiky ), kdy mohou přijít kromě zmiňovaných dějů i havárie v hromadné dopravě s vážnými následky nejen na zdraví, ale i na životech obyvatelstva. Možné jsou i prudké bouře doprovázené krupobitím a prudkými poryvy větru.

  I po zbytek července a v prvním týdnu srpna však nebude mít náš stát z astrologického hlediska zrovna na růžích ustláno. Mohou nás pozlobit jak přírodní živly ( zejména vodní živel ) tak živly kriminální. Náš stát může prohrát v tomto čase různé arbitráže a obchodní spory, výběr daní může váznout.

  Nejlepší okamžiky

  Nejlepší časy pro investice, pro podpisy významných smluv a pro důležitá jednání nastávají okolo 7.30 hod, mezi 12.00 hod a 13.00 hod, mezi 14.00 a 15.30 hod a mezi 19.30 až 21.00 hod, kdy se pozitivně působící planety ( Merkur, Jupiter a Venuše ) dostávají do významných pozic.

  horoskop