Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Astrologické okénko pro období od 1. do 31.8. 2011

  Mundánní konstelace

  Srpen 2011 je možno z astrologického hlediska rozdělit do dvou částí. V té první do 22. srpna budou na ekliptice převládat „Lví“ konstelace, jelikož ekliptikou bude postupovat ve znamení Lva ruku v ruce Slunce s Venuší a od 8. srpna se k nim přidruží i Merkur. V důsledku toho by měli být lidé převážně velkorysí, nepočítající každou korunu a budou si chtít užít radovánek a smyslových požitků. Nebudou však ani tolik myslet na nějaké investice a byznys, ale spíše budou chtít ušetřené peníze roztočit mnohdy za věci luxusní a zbytné. Z toho budou profitovat zejména prodejci značkové módy, parfémů, šperků, kvalitního jídla a solidní zisky by měly mít také hvězdy showbyznysu či majitelé restaurací a hotelů.

  Astrologické klima se bude měnit 22. či 23. srpna, kdy Venuše respektive Slunce přejdou do střízlivého a pracovitého znamení Panny. Ke konci srpna tak mohou ve společnosti nabývat převahu trendy k investicím do zdravé výživy, do vzdělání, do hubnutí, k plastickým operacím či do rekvalifikace. Lidé budou opatrnější a budou slyšet na slova – pojištění rizika, konzervativní vklady apod.

  V srpnu bude několik dnů z pohledu astrologického vyloženě kritických, za kterých není radno nejen investovat či přesvědčovat do investic, ale také raději odložit přesun do vzdálenější destinace na jinou dobu. Tyto dny jsou 8. a 9., 23. až 25. srpna, kdy se ocitá Mars nejprve v napětí s Uranem a ve druhém případě se Saturnem. Výsledkem mohou být havárie v individuální i v hromadné dopravě, teroristické činy, řádění živlů atd.

  Konstelace specifické pro Českou republiku

  Z astrologického hlediska lze rozdělit srpen 2011 na dvě poloviny. V té první – mezi 1. a zhruba 18. srpnem konstelace působící na naši republiku naznačují možnost zmatků a chaosu na naší politické scéně, uniknuvší utajované informace otráví veřejnost, které dá raději přednost popíjení s přáteli či výletům za hranice všedních dnů než řešením budoucího daňového zatížení. 9. až 13. srpna se astrologická situace pro naši republiku vystříbří, avšak mezi 15. a 18. srpnem se pravděpodobně přiženou bouře, které leckde nenechají kámen na kameni. A to jak doslovně tak v přeneseném slova smyslu. ( Slunce, Merkur a Venuše budou v opozici na Urana republiky ).

  Od 19. srpna se konstelace ovlivňující dění v našem státě vylepší a objemy obchodů mohou stoupat, stejně tak i kurz naší měny.

  Nejlepší okamžiky

  Nejlepší časy pro investice, pro podpisy významných smluv a pro důležitá jednání nastávají mezi 12.00 hod a 13.30 hod a mezi 19.00 až 20.30 hod, kdy se pozitivně působící planety ( Merkur, Jupiter a Venuše ) dostávají do významných pozic.

  Finanční horoskop pro srpen 2011

  Finanční horoskop pro srpen 2011