Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Astrologické okénko pro období od 1. do 30.9. 2011

  Mundánní konstelace

  Září 2011 je možno z astrologického hlediska rozdělit do dvou částí. V té první do 24. září budou převládat spíše konstruktivně působící konstelace, kdy lidé budou spíše pracovat a řešit konkrétní problémy než teoretizovat a spekulovat co by kdy by …Produktivita práce by měla stoupat a ve společnosti by měly nabývat převahu trendy k investicím do zdravé výživy, do vzdělání, do hubnutí, k plastickým operacím či do rekvalifikace. Lidé budou opatrnější a budou slyšet na slova – pojištění rizika, konzervativní vklady apod.

  V září bude několik dnů z pohledu astrologického vyloženě kritických, za kterých není radno nejen investovat či přesvědčovat do investic, ale také raději odložit přesun do vzdálenější destinace na jinou dobu. Tyto dny nastávají mezi 24. a 28. září, kdy se ocitá Uran ve znamení Berana postupně v opozici na Slunce, Lunu a Merkura ve znamení Vah. Výsledkem mohou být nejen havárie v individuální či v hromadné dopravě, teroristické činy, řádění živlů, ale pravděpodobné jsou také velké výkyvy na burzách akciových i komoditních. Rozkolísat se může cena mědi, oceli a zlata.

  Konstelace specifické pro Českou republiku

  První tři dny září jsou z astro-ekonomického hlediska ještě pro naši republiku příznivé, pak se však začnou projevovat poněkud disharmoničtější planetární vazby mezi 4. a 8. září, které mohou přinést ekonomické ztráty zapříčiněné jak poklesem výroby tak špatnými zprávami ze zahraničí. Od 9. do 18. září se konstelace specificky působící na naši republiku vylepšují a dá se předpokládat, že objem obchodů i kurz naší měny mohou růst. Ve třetím zářijovém dekanu se Jupiter ve znamení Býka vrací do nepříznivé vazby s Neptunem v horoskopu naší vlasti, což naznačuje možnost zmatků a chaosu na naší politické scéně, uniknuvší utajované informace otráví veřejnost, které dá raději přednost popíjení s přáteli či výletům za hranice všedních dnů než řešením kam s volným kapitálem.

  Nejlepší okamžiky

  Nejlepší časy pro investice, pro podpisy významných smluv a pro důležitá jednání nastávají okolo 7.15 hod, mezi 10.00 hod a 13.30 hod a mezi 18.45 až 20.30 hod, kdy se pozitivně působící planety ( Merkur, Jupiter a Venuše ) dostávají do významných pozic.