Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Astrologické okénko pro období od 1. do 30.9. 2013

  Mundánní konstelace

  Prvek pro ekonomiku z pohledu astrologického velmi významný – Merkur se bude pohybovat do 9. září znamením Panny a díky tomu budou lidé opět poněkud opatrnější a obezřetnější při investicích. Budou naslouchat poradcům nabízejícím životní pojištění či investice do zdraví a do vzdělání. Od 9. do 29. září bude Merkur setrvávat ve vzdušném a komunikativním znamení Vah ve vcelku harmonických vazbách s ostatními planetami. V důsledku toho lze předpokládat, že lidé budou vstřícně naladěni rozumným a vyváženým návrhům investičních poradců pro zainvestování úspor do projektů s menší mírou rizika nebo nejlépe s pojištěním pro případ prudkých poklesů. Výjimkou je poněkud napjatější astrologická situace 8., 9., 15. a 16. září, kdy lze očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti, které mohou potenciální investory poněkud vystrašit. Naopak nejlepší dny pro důležitá jednání či pro podpisy významných smluv nastávají 5., 6., 7., 13., 14., 25. a 26. září, kdy se na ekliptice uzavírají harmonické planetární konstelace.

  Konstelace specifické pro Českou republiku

  První půle září by měla být pro naši ekonomiku relativně dobrá, jelikož dochází k tzv. Jupiterovské revoluci, kdy se Jupiter opět po 12 letech ocitá na stejném stupni znamení Raka, jako byl při založení naší republiky, což by nám mělo přinést úspěchy na poli mezinárodních vztahů i v zahraničním obchodu. Ve druhé polovině září přináší kvadratura tranzitujícího Saturna na Neptuna republiky náročnější astrologickou situaci pro naši ekonomiku. Lze předpokládat koncentrované útoky pravicových sil naší společnosti na levicové politiky v rámci předvolebního boje, váznout může výběr daní a mezinárodní arbitráže nemusí dopadat v prospěch našeho státu ba naopak mohou přinést velké ztráty. Pozlobit nás může vodní živel a neočekávané investice do ekologie. Náročné konstelace zavánějícími četnými haváriemi v dopravě i v průmyslu budou na horoskop České republiky působit 2., 3., ,11., 12., 15., 16., 18. a 19. září.

  Nejlepší okamžiky

  Nejlepší časy pro investice, pro podpisy významných smluv a pro důležitá jednání nastávají mezi 8.00 hod a 8.45 hod, okolo 10.30 hod, rovněž mezi 13.00 hod a 14.00 hod, mezi 16.00 hod a 16.45 hod, kdy se pozitivně působící planety ( Merkur, Jupiter a Venuše ) dostávají do významných pozic.

  130901 (2)

  Štítky: , , ,