Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie • Autor blogu

  Richard Stříbný Ing.

  „Umírněnost hledat ve všem, nejít cestou extrémů.”

  Společnost: nezávislý

  Pracovní pozice: Astrolog

  Předseda Sekce profesiálních astrologů a člen výboru Astrologické společnosti České republiky. Kontakty: www.stribrny.cz, mobil 604 506 098, Nerudova 39, 118 00 Praha 1

  Chronoekonomická analýza října 2014

  1.až 5. října budou dění v přírodě i ve společnosti ovlivňovat pozitivní chronoekonomické faktory, za kterých mohou vlády do přípravy rozpočtů zahrnovat vyšší sumy na rozvoj letectví a kosmonautiky, pravděpodobně se rovněž zvýší výdaje na zbrojení i na vedení války v kyberprostoru. Profitovat mohou nejen firmy podnikající v letectví či v kosmonautice, ale i výrobci sportovního zboží a podnikatelé v oblasti cestovního ruchu. Tyto chronomy ( genetické kódy časové struktury ) by měly prohřát atmosféru v přírodě i ve společnosti, zavládnout by měl větší optimismus s býčími tendencemi.

  Mezi 6. a 8. říjnem se nálada trhu může poněkud rozkolísat a strhnout může i burzovní indexy.

  12. až 20. října projeví svou sílu pozitivní chronomy přinášejí kvalitu času ideální pro podpisy všestranně výhodných smluv, obchody se budou hýbat, investoři budou pravděpodobně schopni a ochotni investovat volný kapitál i s vyšší mírou rizika – např. do umění. Velké zisky by měli zaznamenat obchodníci s módními doplňky a s luxusním zbožím. Světový mírový proces i světová ekonomika by v těchto dnech měli dostávat pozitivní impulzy, což by měly trhy ocenit a nastolit důstojné býčí tempo. Podepsány mohou být v těchto dnech významné politické, obchodní i mírové dohody, které zklidní leckde napjatou situaci.

  Chronoekonomické cykly mezi 24. a 28. říjnem přináší změnu klimatu v přírodě i ve společnosti, povzbudí idealistické a levicově zaměřené proudy společnosti. Nadprůměrné zisky mohou mít v těchto dnech pořadatelé koncertů, výrobci nápojů a zabezpečovacích či šifrovacích systémů.

  141001