Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza února 2016

  První únorovou dekádu podbarví napěťové chronomy, které pravděpodobně povedou k ohrožení významných firem podporujících letectví a kosmonautiku či farmaceutické koncerny. Institut chronoekonomie ( ICHE ) nevylučuje děje v přírodě i ve společnosti, které mohou vést ke krachům firem či společností produkujících moderní technologie v energetice, v elektrárenství, v automobilovém průmyslu a v IT.

  9. až 13. února se mohou trhy začít vzpamatovávat, lidé budou schopni a ochotni volný kapitál investovat i s vyšší mírou rizika, obchody se budou hýbat, na odbyt by mělo jít i luxusnější zboží a investoři by mohli mít více „býčí náladu“. Z chronoekonomického hlediska by to měly být nejlepší dny února 2016 a pozitivní impulzy by mohly dostávat akcie firem produkujících moderní léčiva a výživové doplňky, také však akcie stavebních koncernů a investičních společností.

  24. až 29. února dění na akciových trzích pozitivně ovlivní chronomy přející investicím do zábavního průmyslu, do letectví, do energetiky a do IT firem.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 10. a 27. únorem dosti neblahé a mohou nám přinést velmi nepříznivé děje v přírodě i ve společnosti, které povedou k poklesům obchodů na burze a k propadům kurzů našich významných akcií. Přijít mohou vichry či prudké zvraty počasí v přírodě a velké rozkolísání politicko-ekonomických dějů s negativním dopadem na stav naší ekonomiky.

  únor