Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza listopadu 2016

  Institut chronoekonomie ( ICHE ) očekává v prvních dvou listopadových dekádách, že na světových trzích bude vcelku panovat mírný optimismus a spíše býčí nálada. Stoupat by měla produktivita práce, atmosféra ve společnosti bude pravděpodobně stabilní, což by mělo napomoci růstu burzovních indexů. Prosperovat by měly zejména obory produkující moderní farmaka, zabezpečovací systémy či firmy vyvíjející antivirové programy. Pozitivní impulzy by měla dostávat odvětví průmyslu spojených s dodávkami pro zbrojní průmysl a pro armády.

  • 1.-5. listopadu by měli být lidé ochotní investovat i do kvalitních uměleckých děl, stoupat by měly akcie firem spolu pracujících se zábavním průmyslem.
  • 14. – 16. listopadu by měly světové trhy dostávat pozitivní impulzy
  • 17. – 19. listopadu ICHE předpokládá volatilitu na trzích s ropou a s ropnými deriváty, rozkolísat se rovněž mohou kurzy akcií firem produkujících jak lihové tak nealkoholické nápoje.
  • 24. – 30. listopadu by tržby v maloobchodu i ve velkoobchodu měly trhat rekordy, zábrany v utrácení budou padat a lidé by měli investovat zejména do elektroniky a do sportovního zboží či dávat svým blízkým dárkové poukazy na cesty za hranice všedních dnů.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou tentokráte náročnější a zejména mezi 8. a 18. listopadem mohou nastat v přírodě i ve společnosti děje, které rozhodně naší ekonomice neprospějí, navíc mezi 20. a 26. listopadem lze očekávat sporná rozhodnutí mezinárodních soudů a arbitráží, která poškodí naši ekonomiku a pravděpodobně velmi vzroste velký tlak na ze strany některých úřadů a ministerstev na státní rozpočet. Vyloučit nelze ani neporozumění s našimi spojenci z řad států v Evropské unii a provalit se mohou další případy korupce a neetického chování významných představitelů našeho státu.

  161101