Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza prosince 2016

  Institut chronoekonomie ( ICHE ) očekává , že po celý měsíc bude na světových trzích panovat optimismus a spíše býčí nálada. Stoupat by měla produktivita práce, atmosféra ve společnosti bude pravděpodobně stabilní, což by mělo napomoci růstu burzovních indexů. Prosperovat by měly zejména obory produkující elektroniku výpočetní a komunikační a samozřejmě pak logistické firmy. Pozitivní impulzy by měla dostávat odvětví průmyslu spojených s dodávkami pro letectví, kosmonautiku, módu a podporujících showbyznys. Rovnováhu sil na světových trzích může pozměnit vypovězení významných obchodních smluv anebo hrozby vypovězení podepsaných dohod.

  1.-5. prosince by měli být lidé ochotní investovat jak do kvalitních uměleckých děl, tak do elektroniky, stoupat by měly akcie firem produkujících moderní technologie  a spolu pracujících se zábavním průmyslem.

  7. – 21. prosince by měly světové trhy dostávat pozitivní impulzy

  22. – 24. prosince by se pořád obchody měly hýbat a stejně tak 27. – 31. prosince bude působit dynamické chronomy, lidé budou v pohybu, ochotní utrácet.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou tentokráte náročnější pouze mezi 10. a 15. prosincem , kdy mohou nastat v přírodě i ve společnosti děje, které rozhodně naší ekonomice neprospějí. Vyloučit nelze prudké zvraty počasí, havárie v hromadné dopravě či v průmyslu, výpadky počítačových a rozvodných sítí či násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost. Mimo tuto dobu by však naši občané měli být schopni a ochotni utrácet velké objemy úspor za sportovní zboží, za zájezdy a za elektroniku, obchodníci si pravděpodobně budou mnout ruce.

  161201