Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie



 • Autor blogu

  Richard Stříbný Ing.

  „Umírněnost hledat ve všem, nejít cestou extrémů.”

  Společnost: nezávislý

  Pracovní pozice: Astrolog

  Předseda Sekce profesiálních astrologů a člen výboru Astrologické společnosti České republiky. Kontakty: www.stribrny.cz, mobil 604 506 098, Nerudova 39, 118 00 Praha 1

  Chronoekonomická analýza březen 2017

  1. až 7. března budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat chronomy, které mohou vést k rozkolísání kurzů akcií firem produkujících moderní technologie či akcií leteckých společností. Negativně může trhy a mezinárodní obchod ovlivňovat možnost vypovězení podepsat mezinárodních dohod. Pozitivní impulzy pak dostane zábavní průmysl a petrochemie.

  11. až 13. března a rovněž 16. až 18. března by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií firem těžících ropu a vyrábějících ropné deriváty. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

  20. – 31. března by se měly světové trhy stabilizovat a naopak by měly růst ceny akcií technologických firem podporujících letectví, zbrojní průmysl a kosmonautiku, logistických a leteckých společností či automobilek. Přichází kvalita času ideální pro zahajování nových a odvážných projektů. Obchody by se měly hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, ke které přispějí převratné novinky vědy a techniky.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v březnu 2017 vcelku harmonické a díky tomu se dá předpokládat, že naše republika by měla být ekonomicky úspěšná, výjimkou jsou pak chronomy ovlivňující dění na našem území 7. až 9. března nebo 14.-15. března či 21.-22. března, kdy může dojít k rozkolísání našeho burzovního indexu a dají se očekávat masivní útoky spekulantů na kurz naší měny.

  170301

  Komentovat příspěvek

  Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní.