Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie • Autor blogu

  Richard Stříbný Ing.

  „Umírněnost hledat ve všem, nejít cestou extrémů.”

  Společnost: nezávislý

  Pracovní pozice: Astrolog

  Předseda Sekce profesiálních astrologů a člen výboru Astrologické společnosti České republiky. Kontakty: www.stribrny.cz, mobil 604 506 098, Nerudova 39, 118 00 Praha 1

  Chronoekonomická analýza květen 2017

  První půli května pozitivně ovlivní dynamický chronom ( genetický kód časové struktury ) přející investicím do akcií firem produkujících nové technologie a to zejména v elektronice a v informatice. Světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které změní výrazným způsobem trhy v automobilovém a v leteckém průmyslu či ve zbrojařství. Lidé by měli být schopni a ochotni investovat své volné finanční prostředky i do riskantnějších finančních operací.

  1. květen je však pro investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty dosti nevhodným dnem. Nebezpečný chronom naznačuje možnost setkání se s podvodníky nebo chybný úsudek doprovázený následnými ztrátami.
  2. až 25. května by měla být chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu.
  3. – 30. května se projeví mimořádně nebezpečný chronom, který může světu opět přinést dramatické děje v přírodě či teroristické činy, které poškodí zahraniční obchod. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, prudké bouře, cyklóny či tsunami.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v květnu 2017 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výjimkou je situace mezi 12. až 20. května, kdy ICHE očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději v zahraničí nebo mezinárodními soudními spory.

  170501.jpg

  Komentovat příspěvek

  Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní.