Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie • Autor blogu

  Richard Stříbný Ing.

  „Umírněnost hledat ve všem, nejít cestou extrémů.”

  Společnost: nezávislý

  Pracovní pozice: Astrolog

  Předseda Sekce profesiálních astrologů a člen výboru Astrologické společnosti České republiky. Kontakty: www.stribrny.cz, mobil 604 506 098, Nerudova 39, 118 00 Praha 1

  Chronoekonomická analýza leden 2018

  2. – 3. ledna působí poklidné chronomy, takže se dá očekávat, že světové burzy začnou obchodovat spíše opatrně. Nicméně úterní úplněk může vnést do duší citlivějších investorů až příliš velká očekávání, což u spekulantů vmůžvústit v předčasné výprodeje.

  6. až 10. ledna by měla být chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu. Projekty zahájené v těchto dnech by měly dlouhodobě pozitivně působit a vynášet stálý zisk. Na burzách lze předpokládat býčí nálady a rostoucí indexy. Velmi dobrých výsledků mohou dosahovat zejména akcie oceláren, zbrojařských či bezpečnostních firem a stavebních koncernů. Na trh mohou být uvedeny nové generace léčiv, které by měly přinášet v budoucnu velké zisky.

  12. až 15. ledna by mohli lidé až příliš lehkomyslně utrácet za příliš luxusní a zbytné zboží, větší investice je vhodné odložit. Nafouknuté bubliny nadhodnocených akcií některých firem produkujících moderní technologie či kryptoměn by mohly náhle splasknout. Dají se očekávat nezdary v letectví a v kosmonautice, vyloučit nelze výpadky počítačových a rozvodných sítí, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy. Dva Uranské chronomy mohou vnést také volatilitu na burzy.

  24. až 26. ledna nastává kvalita času ideální pro investice do nemovitostí, do vzdělání a do kvalitních uměleckých děl.

  27. až 29. ledna se opět spíše negativně projeví Uranský chronom, který může přinést nezdary v letectví a v kosmonautice, přijít mohou výpadky počítačových a rozvodných sítí. Velká volatilita nálad investorů může vyvolat poklesy kurzů kryptoměn a akcií technologických firem.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v první půli ledna 2018 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Ve druhé půli ledna však ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději u nás i v zahraničí. Na našem území lze v těchto dnech očekávat dramatické děje  ve společnosti i v přírodě. Zejména pak mezi 15. a 21. lednem nejsou díky náročným chronomům Marse vyloučeny násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost či havárie v průmyslu i v hromadné dopravě. Pravděpodobné jsou útoky hackerů na naše banky, leckterá z nich pak zřejmě bude mít vážné problémy s internetovým bankovnictvím.