Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza červen 2018

  První čtyři červnové dny ovlivní sentiment trhů pozitivně působící chronom Venuše s Jupiterem i s Neptunem a to jak na nákupy luxusního zboží a módních doplňků, tak na ceny akcií  firem produkujících  lihové i nealkoholické nápoje či na ceny ropy a ropných derivátů.

  5. až 8. června díky složitým chronomům Slunce, Merkura a Neptuna se naopak mohou rozkolísat ceny ropy a vodárenských společností, stoupne riziko setkání s podvodníky.

  14. až 16. června přichází pro byznys méně příjemná kvalita času, kdy mohou být lidé nervózní, unáhleně reagující na podněty, v přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech.

  18. až 23. června budou ovlivňovat dění na burzách pozitivně působící chronomy přející investicím do nemovitostí, do akcií firem potravinářských koncernů. Mohla by panovat býčí nálada.

  26. až 30. června se zvýší napětí mezi úsekem Raka a Kozoroha či Býka a Lva, což zvýší riziko teroristických útoků, extrémisté se pokusí svými výroky a činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Ve světě může řádit ohnivý a zemský živel, což může vést k rozkolísání cen surovin. Vyloučit nelze výbuchy sopek nebo zemětřesení. Stoupat bude četnost dopravních nehod.

  7. až 10. června budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického velmi úspěšný měsíc a naše ekonomika by měla dostávat velmi dobré impulzy, lidé by měli být schopni a ochotni uspořené peníze investovat i do riskantnějších projektů.