Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza srpen 2018

  Prvních pět srpnových dnů ovlivní sentiment trhů negativně působící chronom Marsu s Uranem, který pravděpodobně vnese do přírody i do mezilidských vztahů velké napětí. Lze očekávat řádění živlů přírodních i teroristických, které rozkolísají burzovní indexy. Velké výkyvy lze očekávat u kurzů akcií některých technologických firem, negativní impulzy lze očekávat u firem podporujících letectví a kosmonautiku, rovněž pak u pojišťoven a zajišťoven či cestovních kanceláří.
  6. až 8. srpna ICHE očekává děje vedoucí k větším investicím do bezpečnosti a do armádní výzbroje. Na trzích mohou přijít výprodeje, kterých mohou zkušení investoři dobře využít k budoucím ziskům.

  9. až 12. srpna přichází pro byznys méně příjemná kvalita času, kdy mohou být lidé nervózní, unáhleně reagující na podněty, v přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech. Vztahy obchodní i mezilidské mohou trpět, na trzích lze očekávat spíše medvědí nálady.

  15. až 22. srpna budou ovlivňovat dění na burzách pozitivně působící chronomy přející investicím do akcií firem ropných koncernů či do akcií firem produkující lihové i nealkoholické nápoje. Mohla by panovat býčí nálada.

  26. až 30. srpna se mění kvalita času, která přeje investicím do nemovitostí, do akcií firem potravinářských koncernů a do zboží trvalejší hodnoty. Projekty započaté okolo 26. srpna by měly být dlouhodobě úspěšné.

  14. až 16. srpna budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena haváriemi v hromadné dopravě, násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či provozovatelé letních festivalů.