Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza září 2018

  1.  až 7. září situaci na trzích u nás i ve světě pozitivně ovlivní chronomy Merkura, patrona obchodníků a díky tomu by se obchody s nemovitostmi, s produkty zdravé výživy a s medikamenty měly hýbat. Lidé by měli být ochotni své volné peníze investovat do vzdělání a do zdraví, případně do zakoupení či do rekonstrukce nemovitostí.

  7. až 8. září stoupne riziko setkání se s podvodníky, nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání.

  10. až 11. září naopak pozitivní vliv Jupitera vytváří klima vhodné pro větší investice a pro důležité obchodní schůzky.

  12. až 14. září se projeví opět méně příznivý vliv chronomu Neptuna, který může v mnohých vyvolat falešná očekávání a přinést chybný úsudek. Nutná je opatrnost.

  15. až 16. září zapůsobí kladně na trhy a na nálady investorů opět chronom Merkura, obchody by se měly hýbat.

  17. až 20. září projeví své účinky velmi dramaticky působící chronom mezi Marsem a Uranem, při které obvykle dochází k rozkolísání burzovních indexů, kurzů akcií a měn ( rovněž pak kryptoměn ). Nejsou vyloučeny ataky hackerů na banky a na internetové bankovnictví, což může vyvolat jeho výpadky. Leckde mohou kolabovat rozvodné a počítačové sítě, vyloučit nelze teroristické činy, výbuchy sopek, pády letadel a jiné děje, které se negativně odrazí ve světové ekonomice.

  22. až 28. září ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává na trzích horskou dráhu, kterou zapříčiní jak výroky politiků vyhrožujících konkurentům obchodní válkou a vypovězením smluv, tak přírodní děje.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v našem státě by nám měly přinášet úspěchy mezi 4. a 10. září, také 13. až 15. září. Naopak složité děje vedoucí ke ztrátám mohou nastat okolo 2., 12., 16. a 26. září.