Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza říjen 2018

  1. – 7. říjen přeje z chronoekonomického hlediska akciím firem produkujících masovou zábavu, módním salónům a právním kancelářím. Lidé by se měli zvýšenou měrou zajímat o svět módy a šoubyznysu, kulturní stánky a obchodní centra by měla praskat ve švech.

  9. až 11. října zapůsobí na trhy dva méně příjemné chronomy, za kterých lze očekávat zprávy o přírodních a společenských dějích vedoucích k větší volatilitě na  trzích. Nelze vyloučit výbuchy sopek, výpadky počítačových a rozvodných sítích, možné jsou útoky teroristů a násilné trestné činy, které pobouří veřejnost.

  12. – 17. října by se trhy měly stabilizovat, obchody by se měly hýbat a to zejména s akciemi farmaceutických a zbrojařských koncernů. Lidé by měli být schopni a ochotni investovat do svého zdraví a do bezpečí.

  Mezi 18. a 24. říjnem se však chronoekonomická situace zhorší a v přírodě i ve společnosti mohou přijít dramatické děje, které na trhy mohou přinést výprodeje a poklesy, závladnout by mohla medvědí nálada. Geopolitickou situaci to zkomplikuje, nelze vyloučit kromě řádění živlů a teroristických ani pokusy o svržení vlád. Světová ekonomika může v těchto dnech dostávat spíše negativní impulzy.
  25. – 30. října se začnou projevovat stabilnější chronomy přející spíše býčím náladám na světových trzích. Obchody by se měly hýbat a to opět s produkty podporujících zdraví a bezpečnost.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v prvním říjnovém týdnu a mazi 17. až 20. říjnem vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak mezi 8. až 16. říjnem a mezi 22. až 28. říjnem se chronoekonomická situace zhoršuje a mohou být nastartovány děje ve společnosti i v přírodě, které mohou přinést komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě a dlouhodoběji zpomalí náš hospodářský růst. Komplikovaně působící budou zejména chronomy Jupitera, které mohou vést k sporným rozhodnutím soudů a obchodních arbitráží, které mohou vést k poškození naši ekonomiky.