Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie • Autor blogu

  Richard Stříbný Ing.

  „Umírněnost hledat ve všem, nejít cestou extrémů.”

  Společnost: nezávislý

  Pracovní pozice: Astrolog

  Předseda Sekce profesiálních astrologů a člen výboru Astrologické společnosti České republiky. Kontakty: www.stribrny.cz, mobil 604 506 098, Nerudova 39, 118 00 Praha 1

  Chronoekonomická analýza listopad 2018

  1. – 7. listopad přeje z chronoekonomického hlediska akciím firem produkujících ropu a ropné deriváty. Pozitivní impulzy by měly dostávat i firmy vyrábějící alkoholické nápoje, bezpečnostní služby a zbrojařské komplexy.

  8. až 15. listopadu se mění kvalita času a přichází chronomy, které by měly povzbudit mezinárodní obchod a uzavírání dohod doprovázených rozumnými kompromisy, což by na trzích mohlo vyvolat býčí nálady a růst butzovních indexů.

  Mezi 19. a 27. listopadem se však chronoekonomická situace zhorší díky napětí mezi sektorem Ryb a Střelce, která světu může přinést nedorozumění mezi zeměmi s různým náboženstvím a právním systémem . Geopolitickou situaci to zkomplikuje, může se opět vyhrožovat vypovězením smluv, sankcemi a obchodními válkami. Nicméně silné chronomy Jupitera naznačují, že před vánoci se budou obchody hýbat a obchodníci např. s luxusním zbožím si budou mnout ruce.

  28. – 29. listopadu se začnou projevovat stabilnější a optimismus vyvolávající chronomy přející spíše býčím náladám na světových trzích.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou 6. až 8. října a mezi 20. až 30. listopadem vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak 5. a 6. ,9 . a 10., a 15. – 19. listopadu se chronoekonomická situace zhoršuje a mohou být nastartovány děje ve společnosti i v přírodě, které mohou přinést komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě.