Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza duben 2019

  1. až 5. dubna ICHE očekává vzhledem k silným chronomům Neptuna impulzy k růstu cen ropy a ropných derivátů, poskočit mohou kurzy akcie firem produkujících alkoholické i soft nápoje.
  7. až 9. dubna lze na základě chronoekonomické analýzy předpokládat růst akcií firem stavebních a developerských koncernů.
  10. až 12. dubna ovlivní světové trhy napěťový chronom mezi Merkurem a Jupiterem, který naznačuje možnost mezinárodních obchodních sporů a nelze vyloučit ani pokusy o vypovězení již podepsaných smluv. Může dojít k rozkolísání burzovních indexů. Méně příznivý chronom mezi Sluncem a Saturnem může světu přinést zemětřesení a ohrožení úrody přírodními živly.

  13. až 15. dubna by měla trzích panovat spíše býčí nálada, obchody by se měly hýbat a lidé by měli své volné peníze s chutí utrácet. Tahounem by měly být ocelářské a strojírenské firmy dodávající výrobky zbrojírenskému průmyslu.

  17. – 20. dubna ICHE očekává proměnlivý sentiment investorů vedoucí rozkolísání burzovních indexů.

  26. – 28. dubna se projeví poněkud záludnější chronom Marse s Neptunem, za kterého je zvýšená pravděpodobnost dějů, po kterých bude následovat volatilita cen ropy a ropných derivátů. Náladu investorů i běžných obyvatel mohou silně ovlivnit falešné zprávy.

  27. až 30. dubna budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena  násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány díky pozitivnímu Jupiterovu chronomu významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci.