Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza červenec 2019

  1. červencový týden podbarví převážně pozitivně působící chronom Merkura s Marsem a díky tomu by se obchody měly hýbat, jsou to dny ideální pro zahajování nových a odvážných projektů.

  Mezi 8. a 18. červencem ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává inicializaci další vlny obchodních válek a mezinárodních sporů, které mohou vyústit ve zdražování produktů i surovin. Nepříznivý chronom mezi Marsem a Uranem, rovněž pak mezi Sluncem s Venuší a Saturnem nevěstí mnoho dobrého pro světový obchod a pro mezinárodní spolupráci. Profitovat však z této nestability mohou zbrojařské koncerny a firmy podporující bezpečnost. V přírodě a ve společnosti lze očekávat děje jako jsou zemětřesení, výbuchy sopek, cyklóny či vlny tsunami, které výrazně změní rovnováhu sil ve světové ekonomice. Pravděpodobné jsou i velké výkyvy v kurzech kryptoměn a některých akcií – zejména pak leteckých a technologických společností, rozhoupat se mohou i ceny nemovitostí.

  20. až 25. července budou dění na burzách, v mezinárodní politice i v mezinárodním obchodě ovlivňovat vcelku harmonicky působící chronomy, za kterých se situace stabilizuje a je tu zvýšená pravděpodobnost většího optimismu investorů.

  29. až 31. července není vzhedem k problematicky působícímu chronomu Slunce s Uranem zrovna ideální čas pro větší investice a pro důležitá jednání, stoupne riziko hádek a konfliktů mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jednotlivci. Do potíží se může dostat letecká doprava, přijít mohou útoky hackerů na bankovní systém, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy.  ICHE předpokládá děje vedoucí k rozkolísání burzovních indexů.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v červenci 2019 jsou značně komplikované. Téměř po celý měsíc budou dění u nás ovlivňovat velmi náročné chronomy, za kterých by mohla přijít nestabilita politická i ekonomická. Vyloučit nelze ani tlaky na odvolání některých ministrů, významných úředníků či přímo celé vlády, odhaleny mohou být další případy korupce ve vysokých kruzích. Dojít může k rozkolísání kurzu naší měny a burzovního indexu, potrápit nás mohou extrémy počasí a zejména pak vodní živel. Ve druhé půli července nám může být vyhrožováno mezinárodními soudy a arbitrážemi. ( Chronom Saturna na Jupitera republiky ).