Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza srpen 2019

  1. – 3. srpna se projeví chronom Venuše s Uranem, který může odblokovat u mnohých z nás zábrany k utrácení za luxusní a zbytné věci. Obchody by se měly hýbat a lidé by měli být ochotni své těžce vydělané peníze utrácet za zábavy a pro potěšení svých milovaných.

  Mezi 5. a 10. srpnem ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává velmi pozitivní impulzy na akciových a na komoditních trzích. Chronomy Slunce, Venuše a Jupitera by měly vyvolat býčí nálady u investorů a burzovní indexy by měly stoupat. Jsou to dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv a pro zahajování nových projektů.

  13. a 14. srpna budou dění na burzách, v mezinárodní politice i v mezinárodním obchodě ovlivňovat vcelku harmonicky působící chronomy, za kterých by se obchody měly hýbat a panovat by měl optimismus.

  15. až 17. srpna není vzhedem k problematicky působícímu chronomu Merkura s Uranem zrovna ideální čas pro větší investice a pro důležitá jednání, stoupne riziko hádek a konfliktů mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jednotlivci. Do potíží se může dostat letecká doprava, přijít mohou útoky hackerů na bankovní systém, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy.  ICHE předpokládá děje vedoucí k rozkolísání burzovních indexů, rozkolísat se mohou kurzy kryptoměn.

  19. až 22. srpna by zase měla panovat býčí nálada, lidé by měli být optimisticky naladění a vesele utrácet. Chronom Merkura a Jupitera přeje investicím, důležitým jednáním a podpisům významných smluv.

  Mezi 23. a 31. srpnem se mění kvalita času, lidé budou na své peníze opatrnější, budou více vážit míru rizika, do které při investicích půjdou, nicméně optimismus na světových trzích by měl panovat i nadále. Pozitivní impulzy budou dostávat akcie stavebních a farmaceutických koncernů, prosperovat by mělo pojišťovnictví, oživit by se měl trh s hypotékami a lidé by měli být ochotní investovat více do svého vzdělání a zdraví.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v srpnu 2019 jsou značně rozporuplně působící. Kritické chronomy, za kterých lze očekávat výpadky počítačových, rozvodných i bankovních sítí přichází mezi 4. a 9. srpnem, mezi 15. a 18. srpnem či 25. – 26. srpna. S výjimkou těchto dnů ( 25. a 26.8. ) by však třetí srpnová dekáda měla být pro náš stát z hlediska ekonomického velmi úspěšná. Lidé budou dosti utrácet a obchody na našem území by se měly hýbat.