Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

  • Kategorie

  • Chronoekonomická analýza září 2019

    1. – 3. září se projeví chronom Merkura s Uranem, který vybízí k nákupu spotření elektroniky a výpočetní či komunikační techniky. Zároveň Venuše s Jupiterem mohou odblokovat u mnohých z nás zábrany k utrácení za luxusní a zbytné věci. Obchody by se měly hýbat a lidé by měli být ochotni své těžce vydělané peníze utrácet za zábavy a pro potěšení svých milovaných. ICHE předpokládá, že budou stoupat akcie firem produkujících moderní technologie a farmaceutických koncernů.

    Mezi 4. a 14. září ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává velmi volatilní nálady na trzích, které mohou být dosti rozkolísané a to i z důvodu hrozícího zostřování obchodních válek a nejistoty panující okolo Brexitu. Mezinárodní obchod může váznout a státy si budou vyhrožovat sankcemi, na což může doplatit spotřebitel rostoucími cenami ropy a potravin. K nestabilitě mohou přispět i epidemie infekčních chorob. Vyloučit nelze ani velké ekologické havárie a aféry okolo některých léků, které mohou poškodit farmaceutický průmysl a zúůsobit pokles jejich akcií.

    18. až 25. září není vzhedem k problematicky působícímu chronomu Jupitera s Neptunem zrovna ideální čas pro větší investice a pro důležitá jednání, stoupne riziko sporů o vodní a o ropné zdroje.
    Mezi 28. a 30. září se mění kvalita času, lidé budou uvolněnější a ochotnější utrácet uspořené peníze za kulturu a za umění, šance na uzavření dohod mezi rozhádanými jednotlivci a znepřátelenými státy bude stoupat.