Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza říjen 2019

  1. až 5. října je to chronoekonomický klid před bouří. Dění na trzích budou ovlivňovat pozitivně působící chronomy, které by světovám trhům i jednotlivým obchodníkům měly přinášet solidní zisky. Lidé by měli být v pohodě a rádi investovat jak do luxusního ošacení či do kosmetiky tak do nemovitostí a věcí trvalejší hodnoty.

  Chronoekonomická analýza říjen 2019

  6. až 8. října může napěťový chronom Merkura s Uranem vnést na trhy přílišné emoce vedoucí k rozkolísání burzovních indexů. K výkyvům může dojít zejména u kurzů akcií firem produkujících moderní technologie a komunikační či výpočetní techniku. Chronom Slunce a Saturna může světu přinést zemětřesení jak v přírodě tak na trzích. Do hry mohou vstoupit politické zájmy, které mohou spustit další kolo ekonomické války např. vypovězením podepsaných dohod či zvyšováním cel.

  12. a 13. října ICHE očekává děje vedoucí ke stabilizaci trhů. Obchody by se měly hýbat, lidé mohou utrácet i za věci zbytné či příliš luxusní.

  14. až 22. října přichází příjemná kvalita času k investicím do nemovitostí či do zboží trvalejší hodnoty, ( chronom Merkura, Venuše a Saturna ). Pozitivní impulzy také mohou dostat trhy s uměním, rovněž pak s ropou a s nápoji.

  25. až 29. října pak přichází dramatické chronomy Marse se Saturnem a Slunce s Uranem, při kterých mohou být iniciovány pozemské i obchodní války. Řádit mohou živly přírodní i teroristické, což může rozhoupat trhy.

  Do 21. října by to pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři. Po zbytek října však bude dění u nás ovlivňovat celá řada specificky působících chronomů, které mohou díky neblahým dějům v zahraničí a na světových trzích přinést zpomalení naší ekonomiky. Bohužel to může nastartovat dlouhodobý pokles.

  Štítky: ,