Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza listopad 2019

  1. listopadovou dekádu pozitivně ovlivní chronomy Neptuna a ICHE předpokládá stabilizaci a následný růst akcií firem těžících ropu a produkujících ropné deriváty, pozitivní impulzy budou přicházet i pro vodárenské společnosti a pro firmy vyrábějící lihové i nealkoholické nápoje. Profitovat by měly i bezpečnostní služby a firmy podporující zbrojní průmysl. Hojně navštěvovaná by měla být divadla a koncertní haly.

  astrologie

  Mezi 10. a 16. listopadem ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává na trzích stabilitu vzhledem k chronomu Merkura se Saturnem, lidé budou v investicích spíše opatrní a zainvestují volný kapitál spíše do věcí trvalejší hodnoty.

  Mezi 20. a 26. listopadem se mění kvalita času, dění v přírodě, ve společnosti na světových trzích budou ovlivňovat naprosto extrémní chronomy Venuše s Jupiterem a Marse s Uranem, které mohou světu přinést po vlně optimismu náhlé šoky a následného vystřízlivění z přehnaného optimismu. ICHE očekává v těchto dnech na trzích extrémní volatilitu, z čehož mohou dobře připravení investoři profitovat. V těchto dnech může dojít k výbuchům sopek, k zemětřesením, k teroristickým činům a v neposledení řadě i k velkým výkyvům burzovních indexů. Vyloučit nelze ani útoky hackerů na bankovní systémy a obzvláště stoupne riziko enormních výkyvů kurzů kryptoměn.

  28. až 30. listopadu se chronoekonomické klima zklidňuje a situace na trzích by se měla stabilizovat. Lidé by měli rádi investovat do komunikační a do výpočetní techniky, obchody by měly hýbat.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v listopadu 2019 jsou značně rozporuplně působící. Naše politika i ekonomika dostane negativní impulzy mezi 3. a 8. listopadem, kdy na našem území lze očekávat dramatické děje v přírodě, ve společnosti i v ekonomice. Mohou nám být vypovězeny podepsané dohody či můžeme být obviňováni z nedodržování zákonů a úmluv, vyloučeny nejsou ani mezinárodní soudy či arbitráže se státy či s firmami, které se negativně odrazí na našem hospodářství. Podobné to může být 15. až 19. listopadu. Naopak naší ekonomice a našemu trhu by se mělo dařit 9. až 14. a 20. až 30. listopadu, kdy se na našem území budou pravděpodobně hýbat obchody a zisky našich prodejců budou trhat rekordy.

  Štítky: , ,