Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza únor 2020

  První tři únorové dny by mohl trhy s ropou a s ropnými deriváty rozkolísat Neptun, který bude v napětí s Marsem.

  Chronoekonomická analýza únor 2020

  Mezi 4. a 6. únorem patron obchodníků Merkur vytvoří pozitivně působící chronom s Uranem a díky tomu by měly růst objemy obchodů s moderními technologiemi a pozitivní impulzy by měly dostávat akcie firem produkujících moderní technologie a podporujících letectví, kosmonautiku či informatiku.

  Mezi 17. únorem a 10. březnem se však bude Merkur pohybovat ekliptikou retrográdně a to zpravidla přináší negativní impulzy pro světovou ekonomiku a to díky zpomalení toku informací a zboží, obchodníci nebudou tak snadno hledat vyvážené kompromisy a hrozí i inicializace dalšího kola obchodních válek. Do potíží se může dostat i doprava, ztráty může zaznamenat jak cestovní ruch, letecká doprava a logistické firmy.

  19. až 22. února chronom Slunce s Marsem vůči Uranu opět přeje investicím do sféry informačních technologií.

  23. února – napětí mezi Venuší a Jupiterem může odblokovat zábrany a mnozí z nás mohou začít utrácet za luxusní zboží.

  24. až 29. února by se obchody měly hýbat i přes retrográdního Merkura, pozitivní impulzy by měly dostávat akcie firem produkujících moderní technologie a podporujících vojenství, letecký průmysl či kosmonautiku. Obchody s výpočetní a s komunikační technikou by rovněž měly prosperovat.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 2. a 8. únorem vcelku harmonické přející naší ekonomice avšak mezi 9. a 15. únorem může být náš stát obviňován z nedodržování dohod a z nedostatečné ochrany investic. Možné jsou další případy odhalení korupce. Druhá půle února bude pravděpodobně pro naši ekonomiku horská dráha, pomalý chronom Saturna přidusí Venuši republiky, zatímco rychlé chronomy Venuše, Slunce a Merkura jsou vcelku harmonické. Vyloučit nelze ani zkrachování některé velké společnosti a d

  Štítky: , ,