Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza březen 2020

  V prvních březnových dnech náladu na světových trzích bude poněkud ochlazovat méně příjemný chronom Venuše se Saturnem, za kterého může docházet ve většině oborů spíše k medvědím tendencím.

  Mezi 6. a 12. březnem by mohly dostat pozitivní impulzy trhy s ropou a s ropnými deriváty, zabodovat by měli producenti alkoholických i soft nápojů, stoupat by měly kurzy akcií bank a koncernů produkujících filmy, koncerty a divadelní hry.

  Od 10. března by se stává patron obchodníků – Merkur opět direktním a díky tomu by mělo dojít z chronoekonomického hlediska ke stabilizaci trhů a k zmenšení volatility.

  19. až 23. března by měly dostávat pozitivní impulzy firmy produkující moderní technologie a stavební koncerny. (Chronom Marse s Jupiterem, Merkura s Uranem).

  27. až 29. března by investoři neměli stát u zdi a obchody by se měly hýbat ve větších objemech. Růst by měly kurzy akcií bank a finančních společností, pozitivní impulzy by měly dostat akcie firem ropných společností, filmových studií a dveloperských firem.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v březnu 2020 jsou značně rozporuplné. Kritická situace nastává mezi 9. a 16. březnem, kdy může dojít pro naši ekonomiku k neblahým impulzům. Přispět k tomu může i napětí uvnitř vládnoucí koalice, sílit mohou tlaky na odstoupení ministrů či jiných významných úředníků, což  stabilitě našeho hospodářství rozhodně neprospěje.

  Štítky: ,