Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza duben 2020

  3. – 4. dubna se budou státy snažit o stabilizaci nelehké situace světové ekonomiky, působit bude harmonický chronom Venuše se Saturnem, prosperovat mohou mediální koncerny stresující video a hudbu (chronom Merkura s Neptunem).

  Chronoekonomická analýza duben 2020

  4. až 9. dubna by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný (působit bude dramatický chronom Marse s Uranem) a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií kryptoměn i fiat měn. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučeny nejsou ani výbuchy sopek, zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či teroristické aktivity. Možné jsou výpadky rozvodných i počítačových sítí, do potíží se může dostat i internetové bankovnictví, za této konstelace však také leckdy padají letadla i vykolejí vlaky, technika se vymyká zpod kontroly své obsluhy.

  5. – 19. dubna by měly opět proběhnout pokusy o stabilizaci světové ekonomiky i ekonomik jednotlivých států, budou zahájeny nové a odvážně projekty.

  6. – 30. dubna může přijít další vlna zpomalení světové ekonomiky i ekonomik jednotlivých států v důsledku působení nepříznivých chronomů Slunce s Merkurem vůči Uranu. Stoupat pravděpodobně bude zadluženost jednotlivců a států.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v dubnu 2020 velmi náročné a dá se říci, že z chronoekonomického hlediska bude tento duben a květen jeden z nejtěžších za poslední desítky let. Naše ekonomika bude do značné míry ochromena, enormně stoupne zadluženost našeho státu (Jupiter bude stát v napětí s Venuší) a především chronom Neptuna, který se z pohledu geocentrického zastaví v napětí s Marsem republiky naznačuje, že se epidemie vyvolaná Covidem 19 dosti rozšíří, vystraší obyvatelstvo a hodně zbrzdí restart naší ekonomiky.

   

  Štítky: , , , ,