Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza května 2020

  Hlavní téma května 2020 bude z chronoekonomického hlediska co bude dál s ropou ( s cenami ropných derivátů ) a zda se doplní alespoň částečně vláhový deficit či nikoliv. 

  Prakticky do 24. května bude dění na celé Zemi ovlivňovat méně příznivý chronom Venuše s Neptunem, který bude gradovat mezi 20. a 23. květnem, kdy oleje do ohně ještě přilije Merkur. Výsledkem bude pravděpodobně horská dráha cen akcií firem těžících a zpracovávajících ropu. Do potíží se v tomto měsíci mohou také dostat vodárenské společnosti, rovněž pak producenti šoubyznysu a vzdělávací instituce neřkuli cestovní agentury.

  Ještě tak nejlepší dny pro důležitá jednání, pro obchodní schůzky a pro podpisy významných smluv jsou v tomto měsíci 9. a 10. květen, 16. až 18. květen, rovněž pak 24. a 25. květen.

  Chronoekonomická analýza květen 2020

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v prvních dvou dekádách enormně nepříznivé a lakonicky se dá říci, že o co bude menší příjem daní, o to více bude vláda rozdávat a zadlužovat naši republiku… Což možná ocení tyto generace, ale ty příští budou ze státního dluhu smutné… Mimořádně nepříznivé chronomy budou na našem území působit 2. až 4. května, 7. až 10. května, 13. až 17. května, rovněž pak 21.  a 22. května. V těchto dnech můžeme očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti a naše ekonomika může dostávat těžké rány. Pozitivnější chronomy se projeví 5. května, 19. května, následně 25. května až 5. června.

   

  Štítky: , , ,