Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza červen 2020

  Hlavní téma tohoto měsíce budou ceny ropy a zbrzdění světové ekonomiky Covidem-19. Do velkého napětí se v tomto měsíci dostanou chronomy působící ze sektoru Blíženců ( Slunce a Venuše ) na sektor Ryb ( Mars a Neptun ), které ovlivní dění v přírodě i ve společnosti.

  Chronoekonomická analýza červen 2020

  Zejména první dvě dekády června 2020 mohou přinést prudké výkyvy cen ropy, vody a alkoholických i nealkoholických nápojů. Šířit zvýšenou rychlostí se pravděpodobně budou počítačové i biologické viry a nelze vyloučit velký nárůst počtu nově nakažených Covidem-19 v určitých lokalitách. Ve světě bude se zvýšenou pravděpodobností řádit vodní a vzdušný živel, v médiích se leckde rozpoutá informační válka mající za cíl změnit rovnováhu sil na světových trzích. Do velkých potíží se mohou dostat kromě producentů ropy a nápojů rovněž některé mediální koncerny či knihkupci. Navíc mezi 18. červnem a 12. červencem bude patron obchodníků Merkur retrográdní a to obvykle působí zpomalení pohybu zboží i osob, takže nastartování ekonomiky po prvním ataku Covidu-19 tím bude značně ztíženo a zpožděno. Ještě tak nejlepší dny z chronoekonomického hlediska pro podpisy významných smluv, pro uzavírání obchodů a pro důležitá jednání jsou 19. a 20., či 28. až 30. červen.

  9. až 17. června budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Možná jsou odhalení dalších případu korupce na vysokých místech, přijít mohou ekologické havárie a prakticky po celý měsíc působí na naši ekonomickou situaci nepřízních chronom Urana na Neptuna republiky, který poukazuje na malý výběr daní a velké rozdávání, což ještě může zvýšit zadlužení našeho státu oproti dosavadním předpokladům.

  Štítky: , ,