Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza července 2020

  1. až 5. července by se měl začít hýbat doprava a urychlovat byznys, Merkur – patron obchodníků se sice bude až do 12. července pohybovat ekliptikou retrográdně, což zpravidla zpomaluje dopravu a výměnu zboží, ale v prvních červencových dnech však bude podpořen chronomem Urana, což přinese pozitivní impulzy zejména letecké a železniční dopravě. Kvalita času přeje investicím do elektroniky a do komunikačních prostředků.

  7. až 9. července se projeví nebezpečný chronom mezi Merkurem a Marsem, který může přinést dramatické děje nejen do přírody, ale i na burzy. ICHE očekává rozkolísání trhů.

  11. až 14. července budou opět ovlivňovat ekonomické dění u nás i ve světě ovlivňovat pozitivně působící chronom Neptuna přející růstu cen akcií firem produkujících alkoholické i nealkoholické nápoje či ropné deriváty.

  19. až 21. července ovlivní dění v přírodě i v obchodě méně příznivý chronom Saturna. Vyloučena nejsou zemětřesení či výbuchy sopek doprovázená tsunami, požáry a výbuchy, sesuvy půdy či děje ve společnosti, které mohou u investorů vyvolat medvědí náladu.

  22. – 26. chronomy přejí investicím do elektroniky, do techniky a cestování k vodě či po vodě. Opět pozitivní impulzy přijdou pro výrobce nápojů a rovněž pro lodní dopravu.

  26. – 28. července se opět projeví nebezpečný chronom mezi Merkurem a Marsem, který může přinést dramatické děje nejen do přírody, ale i na burzy. ICHE očekává rozkolísání trhů.

  29. – 31. července bude působit příznivý chronom Neptuna přející cestování.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi  25. a 26. červencem poněkud náročnější, rozkolísat se může kurz naší měny a obchody na burze, náš stát může být obviňován z nedodržování svých závazků a úmluv, vyloučit nelze ani mezinárodní arbitráže.

  Mimo tyto dny je to pro naši republiku jeden z nejlepších měsíců ve velmi těžkém roce 2020 , kdy kvalita času přeje cestám a rekreaci, obchody by se přechodně měly začít hýbat, bohužel však konec července a první půli srpna negativně ovlivní chronom Saturna vůči Venuši republiky, takže lze předpokládat, že celková obchodní bilance bude spíše ( oproti minulým rokům ) velmi smutná ve většině oblastí národního hospodářství.

  Štítky: , ,