Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza srpen 2020

  Prvních pět srpnových dnů ovlivní sentiment trhů negativně působící chronom Slunce s Uranem, který pravděpodobně vnese do přírody i do mezilidských vztahů velké napětí.

  Lze očekávat řádění živlů přírodních i teroristických, které rozkolísají burzovní indexy. Velké výkyvy lze očekávat u kurzů akcií některých technologických firem, negativní impulzy lze očekávat u firem podporujících letectví a kosmonautiku, rovněž pak u pojišťoven a zajišťoven či cestovních kanceláří. Chronom Marse s Jupiterem zase poukazuje na možnost vypovídání uzavřených smluv či pokusy o změnu jejich podmínek, což může světovou ekonomiku negativně ovlivnit.

  Chronoekonomická analýza srpen 2020

  9. až 11. srpna ICHE očekává opět rozkolísaný sentiment trhů díky chronomu Merkura s Uranem. Negativně může náladu investorů pozměnit neštěstí v hromadné dopravě a to i v letecké. Dají se na akciových i komoditních trzích očekávat velké výkyvy. Do potíží se mohou dostat investiční společnosti i mnohé banky.

  10. až 20. srpna budou ovlivňovat dění na burzách pozitivně působící chronomy přející investicím do akcií firem ropných koncernů či do akcií firem produkující lihové i nealkoholické nápoje. Mohla by panovat na chvíli býčí nálada. Jsou ty dny vhodné pro důležitá jednání a pro významnější investice.

  11. až 25. srpna se mění kvalita času, kdy zapůsobí velmi náročný chronom Marse se Saturnem, za kterého není radno riskovat. Přijít mohou v přírodě i ve společnosti dramatické děje ( možná jsou i zemětřesení, výbuchy sopek či ataky teroristů ), za kterých se ekonomika rozkolísá.

  V první srpnové dekádě budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může obchody váznout, lidé mohou mít obavy z budoucna a v investicích spíše stát u zdi než riskovat. 15. až 18. srpna mohou přijít dramatické děje ve společnosti i v přírodě, naše ekonomika může dostávat těžší rány.  Mezi 20. a 28. srpnem se však chronoekonomická situace vylepší a můžeme zaznamenat pozitivní impulzy.

   

  Štítky: , , , , ,