Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza září 2020

  1. a 2. září vznikne chronoekonomické napětí mezi Venuší a Saturnem, které může na trzích vyvolat medvědí nálady. Na straně druhé chronom Slunce s Uranem může vnést optimismus na trzích s farmaceutickými produkty a s produkty zdravé výživy, stoupat by mohly akcie firem produkující moderní technologie.

  7. – 9. září by měly pozitivní chronoekonomické impulzy dostávat soukromé vzdělávací instituce, prosperovat by měly stavební a strojírenské firmy. Na trzích by mohl zavládnout opatrný optimismus. Chronom Slunce a Jupitera vytváří kvalitu času ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv a pro investice do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty či do nemovitostí.

  10. – 13. září se projeví méně příznivé chronomy, které mohou světu opět přinést děje v přírodě i ve společnosti, které poškodí zahraniční obchod. Pravděpodobně dojde k rozkolísání cen ropy a ropných derivátů, vody a nápojů.

  22. až 30. září ICHE (Institut chronoekonomie) očekává dramatické situace v přírodě i ve společnosti, které značně rozkolísají akciové i komoditní trhy. Neblahý chronom Merkura a Marse se Saturnem naznačuje , že budou chřestit zbraně a trpět může také cestovní ruch, váznout bude doprava a výměna zboží. Vyloučit nelze zemětřesení, výbuchy sopek či vznik válečných konfliktů.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v září 2020 dosti náročné a lze očekávat další propad naší ekonomiky, váznout může výběr daní a stoupat bude naše zadluženost. Naši občané budou pravděpodobně v důsledku obav z další vlny pandemie stát v investicích „ u zdi“ a nebudou tak příliš utrácet. (Chronom Urana s Neptunem republiky).

  Štítky: , ,