Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza říjen 2020

  1. až 5. října mohou chřestit zbraně reálné i ekonomické v důsledku chronomu Marse se Saturnem. Prospěje to snad jen zbrojařům.

  Chronoekonomická analýza říjen 2020

  6. až 8. října může napěťový chronom Merkura s Uranem vnést na trhy přílišné emoce vedoucí k rozkolísání burzovních indexů. K výkyvům může dojít zejména u kurzů akcií firem produkujících moderní technologie a komunikační či výpočetní techniku.

  10. až 12. října ICHE očekává zprávy o úspěšných testech perspektivních vakcín proti Covidu 19 a díky tomu lze očekávat růst cen akcií určitých farmaceutických firem.

  13. a 14. října pak přichází dramatický chronom Slunce s Marsem, při kterém mohou být iniciovány pozemské i obchodní války, což může rozhoupat trhy. Od 14. října do 3. listopadu pak bude patron obchodníků Merkur retrográdní, a to zpravidla zpomalí jak dopravu tak může váznout výměna zboží a tok financí.

  17. až 20. října jsou z chronoekonomického hlediska velmi náročné dny, za kterých ICHE očekává děje v přírodě ( např. zemětřesení – chronom Slunce se Saturnem) či ve společnosti ( výpadky počítačových a rozvodných sítí – chronom Merkura s Uranem ) . Trhy mohou mít spíše medvědí sentiment.

  22. až 28. října se mění kvalita času a dají se předpokládat pokusy o oživení světové ekonomiky a o zakopání válečné sekery v obchodních i ve skutečných válkách.

  29. října až 6. listopadu budou dění ve světové ekonomice ovlivňovat velmi náročné chronomy, za kterých mohou obchody váznout a na burzách by měla panovat spíše medvědí nálada.

  Na první pohled by dění v naší ekonomice měly spíše pozitivně ovlivňovat na nás specificky působící chronomy, avšak po celý měsíc bude dění u nás ovlivňovat Uran přecházející v napětí s Neptunem republiky, takže protikoronavirová opatření mohou naši ekonomiku dusit a váznout může výběr daní, stoupat zadluženost.

  Štítky: , , ,