Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza listopad 2020

  1. až 10. listopadu bude dění na burzách a ve světové ekonomice ovlivňovat neobvykle dlouho nepříznivě působící chronom Merkura patrona obchodníků se Saturnem. A dlužno říci, že bude působit spíše jako brzdná síla než jako akcelerátor, takže ICHE očekává medvědí náladu investorů. V leckterých státech ekonomika poněkud zamrzne či bude klesat díky koronavirovým opatřením a obavám lidí z budoucí situace, které vyústí v nechuť lidí utrácet za věci zbytné.

  Chronoekonomická analýza listopad 2020

  11. až 15. listopadu by se chronoekonomická situace mohla začít odblokovávat a lidí se zmocní větší chuť nakupovat.

  16. až 20. listopadu budou opět působit disharmonické chronomy, za kterých by mohly přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí, leckde by mohlo padnout internetové bankovnictví. Klima v přírodě i ve společnosti bude pravděpodobně pochmurné. Vyvolají to chronomy Merkura s Uranem a Venuše se Saturnem.

  22. až 30. listopadu by se chronoekonomická situace lidstva měla začít vylepšovat a v mnohých státech spatří světlo na konci tunelu, mění se kvalita času k lepšímu a lze očekávat i útlum koronavirové pandemie.

  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2020 hodně náročné a zejména chronoekonomický vliv Saturna na Venuši naší republiky nevěstí mnoho dobrého, po celý měsíc zde bude pravděpodobně většinou panovat medvědí nálada. Nicméně v prosinci ICHE očekává výrazné vylepšení nálady obyvatelstva i chronoekonomické situace.

  Štítky: , , ,