Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza prosinec 2020

  V prvních dvou prosincových týdnech budou ve hře zejména protikladně působící chronomy Neptuna, které mohou rozkolísat ceny ropy a ropných derivátů, velké výkyvy lze očekávat u kurzů akcií vodárenských společností a akcií firem produkujících lihové i nealkoholické nápoje. Nicméně tyto chronomy vytváří předpoklad pro zvýšené nákupy a také konzumaci alkoholických nápojů.

  10. až 11. a rovněž 14. až 16. prosince zapůsobí chronomy Marse přející nákupům sportovního zboží. Pozitivní impulzy by měly dostávat akcie firem spolupracujících se zbrojním průmyslem, prosperovat by měly ocelárny a strojírny.

  19. až 28. prosince budou ovlivňovat dění na burzách velmi pozitivně působící chronomy přející investicím do akcií firem produkujících moderní technologie, zejména pak do akcií firem spojených s letectvím a s kosmonautikou, s internetovými obchody. Lidé by měli zvýšenou měrou investovat do výpočetní a do komunikační techniky. Měla by panovat spíše býčí nálada. I maloobchodníci by si měli spokojeně mnout ruce, obchody by měly praskat ve švech, padat by měly rekordy prodejců elektroniky, jídla i dalšího spotřebního zboží.

  29. až 31. prosince se opět projeví chronomy Neptuna, takže lze předpokládat zvýšené nákupy a konzumaci lihových nápojů, rozkolísat se mohou ceny ropy a ropných derivátů.

  12. až 13. prosince budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může panovat na našem území v přírodě i ve společnost nevlídné klima. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického velmi úspěšný měsíc, lid by měl mít vcelku optimistickou náladu a příliš nešetřit na dárcích pro své milé. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Z kritického roku 2020 by to měl být pro naši ekonomiku snad nejlepší měsíc.

  Štítky: , , , ,