Ing. Richard Stříbný

Astrologické okénko na Poradci-sobě.cz

 • Kategorie

 • Chronoekonomická analýza ledna 2021

  Situace mezi 6. a 9. lednem je z chronoekonomického hlediska velmi volatilní a Institut chronoekonomie (ICHE) předpokládá děje v přírodě i ve společnosti, které povedou k znejistění investorů a k poklesu burzovních indexů. Profitovat z toho mohou zbrojařské koncerny a nadnárodní společnosti produkující vojenské technologie.

  Chronoekonomická analýza - leden 2021

  10. až 11. ledna by se měly projevit pozitivně působící chronomy, které jsou ideální pro nákupy komunikační a výpočetní techniky.

  11. až 13. ledna ovlivní naši i světovou ekonomiku velmi dramaticky působící chronomy Marse se Saturnem a Merkura s Uranem, za kterých lze očekávat velmi neblahé děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze pády letadel, železniční neštěstí či výpadky počítačových i rozvodných sítí, možné jsou i kolapsy internetového bankovnictví. ICHE předpokládá velké výkyvy na akciových trzích i v kurzech měn.

  Mezi 10. a 26. lednem ovlivní dění na světových trzích nepříliš pozitivně působící chronomy, za kterých lze předpokládat prasknutí bubliny nadhodnocených akcií některých významných technologických firem. Výsledkem pak mohou být nejen pády kurzů jejich akcií, ale také pády vedení a významných politiků spojených s těmito firmami.

  28. až 30. ledna by se mohla rozvířená chronoekonomická situace na chvíli stabilizovat. Chronom Slunce s Jupiterem vytváří klima vhodné pro důležitá rozhodnutí a pro podpisy významných smluv.
  Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou ve druhé a zejména pak ve třetí lednové dekádě velmi náročné a nelze očekávat příliš pozitivní impulzy pro naši ekonomiku ba spíše naopak, přidusí nás chronom Saturna, za kterého lze předpokládat spíše ekonomický pokles, váznout bude výběr daní a o co méně se vybere, o to více bude muset stát platit za různá omezení podnikání.

  Štítky: , ,